Fitness Flow

Podložka na cvičení

Celé tělo (Fullbody)

Posilovat + relaxovat + meditovat? S našimi lekcemi Fitness Flow je to možné. Tato série tréninků ti pomůže dostat se do "flow" - do stavu, při kterém se plně soustředíš na danou aktivitu, v tomto případě na cvičení. Cítíš se skvěle, zapomeneš na čas, starosti a okolí (dokonce i na děti, které tě budou přeskakovat a podlézat v planku - máme vyzkoušeno na vlastní kůži :-).

V kolekci najdeš celkem pět tréninků:

  • FullBody
  • Nohy a hýždě
  • Záda
  • Břišní svaly a střed těla
  • Paže a ramena

Lekce jsou výjimečné pozvolným tempem, kladou důraz na správné provedení cviků, využívají nevšední kombinace prvků z fitness, jógy a zdravotního cvičení. Jsou bez komentáře, pouze s hudbou, a ty se tak můžeš plně soustředit na vlastní tělo.

Poznámka:
Lekce jsou součástí programu Fitness pro začátečníky, který je výbornou volbou pro ty, kteří chtějí začít cvičit, dostat do svého dne více pohybu nebo vyrýsovat postavu. Je vhodný také pro ty, kteří mají citlivá kolena a jsou jim nepříjemné skoky či tvrdé dopady. Součástí programu je kromě 10 propracovaných tréninků i série instruktážních videí zaměřených na klasické fitness cviky a jak je provádět správně, zdravě a bezpečně.

Trénink pro začátečníky 6

Trénink pro začátečníky 6

Fullbody trénink.

Trénink pro začátečníky 7

Trénink pro začátečníky 7

Nohy a hýždě.

Trénink pro začátečníky 8

Trénink pro začátečníky 8

Záda.

Trénink pro začátečníky 9

Trénink pro začátečníky 9

Břicho a střed těla.

Trénink pro začátečníky 10

Trénink pro začátečníky 10

Paže a ramena.

Pro zobrazení obsahu je nutná registrace

Máš již svůj účet?
Přihlásit se

Pro zobrazení obsahu je nutné aktivní předplatné